سیرمان در لغت
به معنای حریر منقش
است..

روش  سفارش و خرید محصولات«سیرمان نقش»

  

الف- نحوه خرید :

 1- در حال حاضر سفارشات به صورت تماس تلفنی ثبت  می شود ، این تماس از طریق نمایندگی های شرکت صورت می گیرد.

 2- با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر نمایندگی فعال در شهر یا محله خود ، می توانید از طرح های متنوع آلبوم شرکت دیدن نموده و سفارش خود را به نمایندگی فرش سیرمان ارئه نمایید .

 3- برای آگاهی از مشخصات نمایندگی فعال در شهر خود می توانید با تماس به امور نمایندگان شرکت فرش سیرمان از موقعیت مکانی و تلفن های تماس نمایندگی ها اطلاع کسب نمایید.

 4- درصورت عدم حضور نماینده فعال در شهر شما ، می توانید خرید خود را بصورت حضوری یا از طریق تماس تلفنی با دفتر شرکت (از ساعت 8 صبح الی 3 بعداز ظهر بجز ایام تعطیل) به انجام رسانید.

 5- جهت تصمیم گیری بهتر در انتخاب طرح ها ، پیشنهاد می شود قبل از مراجعه حضوری به دفتر نمایندگی یا شرکت ، محصول مورد نظر خود را از بخش گالری نخ و نقشه  سایت شرکت فرش سیرمان انتخاب نمایید.

 6- از آنجاکه نمایندگان شرکت افرادی آشنا با موارد و مسائل جاری هم از لحاظ فنی در زمینه فرش و هم دارای ارتباط مداوم با شرکت هستند ، توصیه ما خرید از طریق نمایندگی است . در اینصورت می توانید از تجربه و مشاوره آنها برای انتخاب هرچه بهتر محصول مورد نظر و همچنین پشتیبانی خدمات پس از فروش مناسب برخوردار باشید .

 

 ب- فرایند سفارش پذیری :

 1- پس از اعلام سفارش توسط نماینده مربوطه به دفتر شرکت فرش سیرمان ، نماینده ما از موجودی سفارش آگاهی پیدا کرده و آن را به اطلاع شما می رساند .

 2- در صورتی که سفارش اعلام شده در لیست موجودی شرکت مثبت باشد با تسویه کامل آن ، سفارش ثبت قطعی و جهت رزرو و  ارسال جنس ، از طریق واحد فروش اقدام می گردد .

 3- چنانچه با عدم موجودی کافی کالای مورد نظر خود مواجه شدید و در عین حال تمایل به خرید آن محصول دارید، می بایست ابتدا مبلغ کالا را به صورت کامل تسویه نموده و سپس با قرار گرفتن کالا در خط تولید زمان تحویل محصول از طریق واحد فروش به شما اعلام خواهد شد .

  4- تمامی کالاهای موجود در انبار شرکت با هماهنگی قبلی برای نمایندگی ها ارسال می شود.

   

ج- نحوه  بسته بندی محصولات :

  1-  محصولات در بسته های بسیار زیبا با نام و نشان شرکت فرش سیرمان قرار می گیرند.

  2- داخل بسته ، نخ های رنگ شده به همراه نقشه عددی محصول است که به انضمام آن یک عدد کارت پلاک حاوی اطلاعات محصول و اطلاعات بافت می باشد . خریدار می بایست تا پایان کار بافت کارت پلاک را جهت خرید تضمینی و همچنین امکان رفع عیوب احتمالی کار حفظ نماید .

 
 

د- نحوه خرید تضمینی :

  

 چنانچه بخواهیدکار خریداری شده را به فروش برسانید ، شرکت این امکان را برای شما فراهم کرده است .

  با انتخاب محصولاتی که دارای خرید تضمینی هستند می توانید پس از رعایت نکاتی که به آنها اشاره می شود اقدام به فروش تابلو فرش  بافته شده خود نمایید:

 1- ابتدا برای خود برنامه ای منظم داشته باشید؛ داشتن برنامه ای منظم لازمه خرید تضمینی است . زیرا باید مجموع زمان بافت شما ( ازشروع تا پایان ) با زمان تعیین شده روی کارت پلاک محصول مطابق باشد. در صورت عدم تحویل بموقع فرش بافته شده ، خرید تضمینی توسط شرکت انجام نخواهد شد . ( لازم به ذکر است که زمان تعیین شده برای خرید فرشهای دارای تضمین خرید؛ بیشتر از زمانی است که یک بافنده  برای  بافت خود به آن نیاز دارد ) .

  2- بهمراه داشتن کارت پلاک جهت خرید تضمینی الزامی است . این کارت مشخصه اصلی محصول خریداری شده از شرکت است و کلیه موارد پیگیری و تایید از طریق کارت پلاک انجام پذیر است.

3- رعایت دقیق اصول بافت دیگر لازمه انجام خرید تضمینی است . لذا می بایست به تمامی نکات و اصول بافت آشنایی کامل داشته و در حین کار آنرار عایت نمایید . لازم به ذکر است فرش بافته شده ، توسط کارشناسان خبره بررسی می شود و در صورت معیوب بودن فرش ، خرید تضمینی با توافق طرفین انجام خواهد شد .

 4- نرخ تعیین شده خرید تضمینی برای فرش بافته شده بدون پرداخت می باشد .

 5- بعد از تایید خرید تضمینی ، مبلغ آن پس از 10 روز به حساب اعلام شده توسط شما واریز خواهد شد.

 6- ممکن است بافت شما دارای ایراداتی باشد. این ایرادات از طریق کارشناس شرکت ، با شما در میان گذاشته می شود تا در تجربه های بعدی بافت تکرار نشوند.

   7- ارسال فرش بافته شده خرید تضمینی به دفتر شرکت می تواند از طریق نماینده یا از طریق مراجعه حضوری صورت پذیرد .

  

All Right Reserved
Copyright 2015 ziacommerce